O nas

Twój dom – Twoje idealne miejsce

Wiemy jak bardzo tryb życia wpływa na to, gdzie chcemy żyć i mieszkać. Twoje hobby, sposoby spędzania wolnego czasu, ulubione przedmioty, pamiątki – to wszystko musi mieć swoje miejsce w domu. Gdzie trzymać rower, rakietę do tenisa, kije golfowe? Jak urządzić kuchnię dla pasjonata gotowania? Pytań przy projektowaniu mieszkania są setki. Na wszystkie odpowiemy my.

Chcemy Cię poznać, poznać Twoje zainteresowania, hobby, ulubione sporty. To pozwoli nam zaproponować rozwiązania o jakich nikt nie pomyśli. Twój dom będzie wyjątkowy – bo Ty jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny.

    
Założycielka

Aleksandra – założycielka i główny architekt pracowni architektonicznej Senola. Marzycielka o wielkim świecie, podróżach, zawsze uśmiechnięta, swoim pozytywnym nastawieniem do świata zaraża innych. Już w trakcie studiów ciągnęło ją do „wielkiego świata architektury”. Nie wystarczała zwykła wiedza akademicka, od początku wiedziała, że aby tworzyć wielkie rzeczy należy pracować z „wielkimi”. Marzenia o wyjazdach zaciągnęły ją pięknego miasta Walencja w Hiszpanii, gdzie przez rok studiowała i chłonęła wszechobecną architekturę. Piękne widoki, niezwykłe budynki tylko rozbudzały w młodej pani architekt chęć dalszego poznawania świata. Naturalnym kolejnym miejscem wydawała się Mekka dla architektów – czyli Amsterdam. Tam miała okazję rozwinąć skrzydła w największych pracowniach projektowych. Ludzie, którzy ją otaczali, miejsca, które zobaczyła, trendy, które poznała utwierdziły ją w przekonaniu, że architektura jest piękna. Jest wyniosła, wielka, światowa a jednocześnie dla człowieka. Dzięki doświadczeniom na poziomie światowej architektury, uświadomiła sobie, że każdy może doświadczać tego piękna na co dzień w swojej własnej przestrzeni, dopasowanej niczym garnitur szyty na miarę.

Tę filozofię przekazuje w swoich projektach, architektura jest dla człowieka. Dom jest miejscem odpoczynku, radości, miejscem, gdzie czujemy się dobrze. Gdzie każdy element jest tam, gdzie być powinien, jest funkcjonalny, przyjemny, estetyczny. Wszystko służy lepszemu życiu.